Strona GłównaO nasKontakt

O nas

Witamy serdecznie na naszym blogu!

Witamy serdecznie na naszym blogu!

W Paragrafie to blog prawniczy, skupiający się w swojej tematyce na szeroko rozumianym prawie nieruchomości. Naszym celem jest opisanie w sposób prosty i przejrzysty tego, co może wydawać się skomplikowanie i niejasne na pierwszy rzut oka. Teksty powstają na podstawie praktycznych doświadczeń, gromadzonych w codziennej pracy. Redakcja treści blogowych ma służyć również jego autorom w podnoszeniu swoich kwalifikacji i pozostawania na bieżąco z prawem nieruchomości.

Piszemy o ciekawych tematach związanych z nieruchomościami, orzeczeniach sądów polskich i unijnych, wprowadzanych i planowanych zmianach przepisów, które mogą mieć przełożenie na obrót nieruchomościami czy proces inwestycyjny. W zakładce po godzinach można nas poznać z nieco innej, mniej prawniczej strony.

Zapraszamy do śledzenia bloga, zamieszczania komentarzy lub propozycji tematów, o których chcieliby Państwo przeczytać.

Magda Kwiatkowska

Radca prawny

Cześć! Jestem Magda i specjalizuję się w prawie nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem rynku deweloperskiego oraz inwestycji mieszkaniowych. Od ponad pięciu lat współpracuję z firmami z branży deweloperskiej, świadcząc bieżącą obsługę prawną zarówno jako in-house, jak i zewnętrzny prawnik z kancelarii ;) Jestem również redaktorem naczelnym niniejszego bloga.

Specjalizacje

Sprzedaż nieruchomości
Generalne wykonawstwo
Proces inwestycyjno-budowlany
Spory dotyczące nieruchomości
Umowy dotyczące nieruchomości
Służebności
Komercjalizacja powierzchni
Zobacz posty

Prawnik

Cześć, jestem Patrycja i specjalizuję się w prawie nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem rynku deweloperskiego oraz inwestycji mieszkaniowych. Współpracowałam z kancelarią prawną, świadcząc usługi u jednego z warszawskich deweloperów. Obecnie zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami.

Specjalizacje

Sprzedaż nieruchomości
Proces inwestycyjno-budowlany
Spory dotyczące nieruchomości
Umowy dotyczące nieruchomości
Służebności
Umowy deweloperskie
Klauzule niedozwolone
Zobacz posty
© 2022, W Paragrafie

O Blogu

O NasKontakt

Social Media